0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0.00 грн 

Доставка повітряних кульок та товарів для свят

Доставка повітряних кульок в Києві та регіоні [24/7]

     Доставку гелієвих куль у Києві та регіоні можна здійснити в будь -який час. (Умови діють  за відсутності воєнного стану в країні).  Умови доставки узгоджуються з  нашими менеджерами під час дії воєнного стану !!!.

     Ціна доставки кульок з гелієм та наборі з кульок обчислюється на основі відстані та часу. Більшість наборів кульок можуть бути розміщені в пасажирському автомобілі, тому найчастіше краще доставляти кульки кур'єрською службою таксі. Це стосується всіх замовлень на точний час з мінімальним інтервалом. Вартість доставки в точний час буде обчислена точно за тарифами таксі. Якщо у нас є суміжні замовлення на адресу вашого замовлення, то ціну доставки кульок можна скорегувати на краще. У кожному випадку наш менеджер неодмінно обчислить ціну доставки кульок за адресою в Києві та регіоні.

Як ми доставляємо повітряні кульки?

Ми співпрацюємо лише з перевіреними послугами доставки. Доставка кульок можлива до дверей вашого будинку чи квартири. Кур'єр принесе замовлення повітряних куль в офіс, будинок, квартиру. Для безпеки пошкодження куль під час транспортування ми використовуємо фірмові пакети для транспортування повітряних кульок. Кожна доставка включає таку упаковку. Завдяки цьому кульки не плутаються на вітрі під час перенесення з автомобіля, захищені від опадів, сонця та тертя щодо предметів. Це мінімальний захист, тому для їх надійного перевезення слід дотримуватися правил щодо транспортування кульок. Ми доставляємо деякі замовленя кульок власним транспортом. Як правило, якщо кульки не вміщуються в звичайне таксі.

Що станеться, якщо кулька лопнула  під час доставки?

Shardekor піклується про своїх клієнтів, і тому ми беремо на себе будь -які проблеми, пов’язані з доставкою кульок. Якщо кулька під час транспорту пошкоджена, ми компенсуємо витрати або робимо ще одну доставку кульок за власні кошти. Для цього під час доставки зверніться до кур'єра, або сфотографуйте  цілісність та зовнішній вигляд кульок. Кульки після доставки повинні бути вилучені з транспортного пакету !!! Це також потрібно зробити тому, що у випадку термінової доставки рідина Хайфлоат повинна висохнути всередині кулі. Висушування кульок можливе лише з достатнім доступом до повітря, що неможливо в мішку чи будь -якому іншому закритому просторі. Ви не можете залишити кульки в закритому автомобілі, в шафі чи на балконі. Особливо погано у мокру або спекотну погоді. Це безпосередньо вплине на майбутній час польоту кульок.

Прийом замовлень на доставку кульок в Києві.    

 Ми приймаємо замовлення на доставку повітряних кульок в Києві та регіоні відповідно до графіку роботи з 9.00 до 20 .00. Однак ви завжди можете писати нам у месенджери в не працюючі години. Доставка кульок за місто обговорюється окремо. Виконання замовлень у розмірі менше 500 грн. можливе за тарифами таксі. (За умови повної передоплати та зустрічі водія.) Кулі надсилаються в спеціальних транспортних пакетах !!! Можливий самовивіз з додатковою знижкою від 5% до 15% на попереднє замовлення!

Близько 25 латексних кульок 33 см. розміщені в легковій машині. З певною спритністю ви можете транспортувати від 50 до 70 шт. у фургоні або позашляховику.

Оплата за доставку повітряних кульок  у інтернет -магазині Shardekor:

 Ви можете оплатити всі товари в інтернет -магазині на поточний рахунку або готівкою на момент доставки кульок або за самовивіз. На адресах само вивозу, ви можете оплатити товари готівкою або через термінал. Коли попередньо замовляв повітряні кулі, потрібна повна або часткова передоплата. Детально можно уточнити  у наших менеджерів за телефоном. 063-19-68-167